bitvazaurozay

Соромно коли всяка блядва глумитися над педагогом. За його громадянську позицію

Там президент учора захищав учительок, яким вклепали за географічні помилки.

Так от, раз Зеленський такий джентельмен, нехай захистить адекватну і фахову учительку із цих курсів. Звати її Ситник Елла Василівна, це учитель історії 250-і школи з поглибленим вивченням математики м. Києва.

Зараз проросійські пропагандисти нападають за неї за не модельну зовнішність. А ще більше за те, що учителька розповіла, що життя під Російською імперією було не мед. А ще пояснила, що таке Голодомор і революція 1918 року — як більшовики брали Київ.

Тепер страна юа і шарій хейтять учительку і розмазують лайно — типу вчителька емоційна і налаштовує дітей 10 років проти Росії.

За оце треба братися і захищати вчителів, яким наче і гонорару за оце викладання нема.

А Ситник Елла Василівна — одна із консультантів НУШ. І соромно, коли всяка блядва глумитися над педагогом. За його громадянську позицію. І за факти, історичні факти.

На фото: Ситник Елла Василівна

Marina Daniluk-Yarmolaeva

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.