bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Поки одним в Росії надзвичайно добре, іншим - чесним та порядним - смерть

Поки в Варшаві на конференції ОБСЕ заступнік муфтія мусульман Криму Айдер Ісмаілов розповідав, як добре живеться кримським татарам під російською владою, та ані слова не згадав про вбитих, закатованих, та п'ятнадцять зниклих молодих хлопців, про підпали мечетей, про закриті медресе, про літературу що підкидують до мечетей, щоб їх закрити, про каральну медицину та знущання над ув'язненими, про сфабріковані справи проти як лідерів, так і простих мусульман, в Ставропольському краю вчергове вбили ще одного імама. Просто вбили посеред степу пострілом з вогнепальної зброї. У імама Равіля Кайбалієва залишилось шість малих дітей. Це вже сьомий (!) релігійний діяч ісламу, що був вбитий лише в Ставропольскому краю. Сьомий! Він не був послідовником якогось радикального угрупування, а видрізнявся лише чесністю та принциповістю.
http://www.ansar.ru/…/na-stavropole-ubili-zamestitelya-imama
http://www.kavkazr.com/a/ravil_kaybaliev_ubit/28015836.html
Поки одним в Росії надзвичайно добре, іншим - чесним та порядним - смерть. Ми під час Революції Гідності боролись саме за те, щоб в нас не було як в Росії, щоб будь-кого з українців не могли ось просто так вбивати посеред степу, аби налякати інших. Наша гідність та свобода були здобуті ціною життя багатьох. І ми мусимо це зберегти. В Україні ніколи не вбили жодного імама, жодного мусульманського религійного діяча, і тому не росіянам розповідати на конференціях, як в них все добре, і як ніби-то погано в Україні. Саме в той час, коли на конференції ОБСЕ у Варшаві російські та проросійські спікери вчергове казали неправду, на Ставропіллі було вбито вже сьомого імама. То ж балачки "кому на Руси жить хорошо" нехай залишать собі.
І особливо потрібно замислитись над цим мусульманам України. Якщо ви не бажаєте, щоб таке сталось з вами, або з вашими родинами - захищайте Україну. Адже доки є в нас наша вільна Україна, де людська гідність захищаеться героями в АТО щодня, щосекунди, від наповзання цієї темряви де ви апріорі - вороги, ви можете відчувати себе гідними людьми, а не небажаними елементами, яких можуть або вбити, або посадити. Захищайте Україну, а якщо не здатні, то допомагайте тим, хто її захищає.
Tags: Россия
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments