bitvazaurozay

Відсутність співпраці з МВФ означає дефолт і наступ Росії

Колишній власник «Приватбанку» Коломойський чітко наголосив у «The New York Times»: із Заходом треба закінчувати, треба оголошувати дефолт і йти до Росії просити гроші. Хочу нагадати, що один «дєятель» у 2013 році де-факто оголосив дефолт і поїхав до Росії просити гроші. Він погано закінчив.

Дефолт — це не просто жахлива соціальна ситуація, не просто зубожіння людей, зупинка української економіки, руйнація усіх соціальних програм держави. Це — руйнація держави і наступ Росії. Є інший варіант, коли ми отримаємо позику Міжнародного валютного фонду. Якщо МВФ дає позику, то від 500 млн до 1 млрд макрофінансової допомоги дає і Європейський Союз, дає 1 млрд доларів Світовий банк, дає Європейський банк реконструкції та розвитку, дає Європейський інвестиційний банк. Формується пакет, який, як кисень, допомагає український економіці вижити у ці часи.

Кожен, хто голосуватиме у другому читанні банківський закон, повинен зробити надзвичайно важливий вибір: або ми за Україну, або гроші, які нам нададуть міжнародні фінансові організації, може забрати собі через рішення суду пан Коломойський. Дурнів немає! Ніхто на цих умовах гроші Україні не дасть. Платники податків не повинні платити за подібні забаганки.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.