bitvazaurozay

Що таке обсервація по українськи?


Відразу хочу сказати ми летіли за свій кошт, не за кошт держави! Ніяких грошей з державного бюджету на нас не було витрачено! Нам поміряли температуру, при посадці на Балі, і в Києві. У всіх в межах норми. Ми цілий день в дорозі, ніхто не кашляє. Ми просили зробити нам всім тести, відмовляються. І уточню, що ми всі в літаку за самоізоляцію зі штрафами за її порушення, і за обсервацію тих, хто має ознаки хвороби.

😲При посадці в літак в Катарі, нас тримали 3 години аби ми підписали інформацію, що ми згодні на обов'язкову обсервацію. Ніби то це була прийнята постанова(ми вилітали з Балі, коли в Україні ще була ніч 28/29). В документі зазначено було, що обсервація буде проходити або в готелі Козацький або платно в Пущі Водиці за 10500 грн. І в будь якому випадку харчування за свій кошти. Шантажували, що якщо ми не підпишемо, ми не полетимо. Ми підписали, що ми проінформовані. При посадці в Києві, з'ясувалося, що насправді ця Постанова була прийнята лише тоді, коли ми ВЖЕ були по дорозі на Київ. Тим більше вона вступає В ДІЮ після її опублікування. Тобто нам в Досі надали неправдиву і маніпулятивну інформація.
👨‍✈️👩‍✈️В Києві нас зустріли СОТНІ людей у формі. Вже в літаку нам роздали папірець(добровільна згода на обсервацію), де написано, в тому числі, що 14 днів ми не повинні НІ З КИМ контактувати ніяким способом, в тому числі зі ЗМІ, а також, що якщо хтось в обсервації захворів, то ми там, поки всі не одужають. Людина, яку бортпровідники (забула сказати, що бортпровідники SkyUp були в хім костюмах та без окулярів, крім однієї) представив як представник МОЗ не зміг нам нічого по суті пояснити. Інших представників влади не було.
Наші валізи вигрузили під літак біля автобусів, якими планують завезти в місця обсервації. Куди саме, ми так і не добилися. Нам виключили кондиціонери, закрили туалети і ВИМАГАЛИ їхати на ДОБРОВІЛЬНУ обсервацію! На вулиці нас чекав коридор з сотні Нацгвардії. Бортпровідники залишили літак, лишивши (і на тому дякуємо) один туалет без води. Але їх повернули назад.

:) Нас спеціально привезли вночі, аби не могли ні з ким сконтактувати. Вода на борту закінчилася, бортпровідникам відмовили в тому, щоб нам її додатково надали. Ми не маємо теплих речей. Як і практично чистих. З нами на борту маленькі діти.

Через дві години нам відкрили двері, вмикнули воду в туалеті і в одному з літаків (ми прилетіли двома) знайшлися бланки про самоізоляцію, які видавали всім ДО нас. Ми їх всі підписали. На жаль, в другому літаку таких заяв не було. Пішла четверта година в літаку. Нам зачинили двері, дихати нема чим, води теж. Виключають світло. Туалети закривають. Сказали не знімати ні відео, ні фото. В нас тут 15 дітей, в тому числі зовсім маленьких на руках.

Кілька людей поїхали в Козацький, з кімнати не можна виходити 14 днів, температура в кімнаті 12 градусів, пропонують послуги єдиного ФОПу, обід коштує 450 грн або 1200 трьохразове харчування. Столу в кімнаті теж нема, як і кухні. З крану тече коричнева вода.

Наш рейс з країни, де найменше захворювання з тих, які прибули останніми тижнями в Україну (а деякі вчора і з країн, де вірус зашкалює), вирішили зробити показовим. Show must go on 🙃

П.с. В новинах і деякі блогери показують, що ми всі, хто прилетів, відмовляємося від тестів та від підписання документів про самоізоляцію, що ми прилетіли за кошти держави, що ми ведемо себе дуже агресивно. Це все БРЕХНЯ! Мені теж соромно за туристів з В'єтнаму. Але не треба на основі 10 людей робити висновки про всіх. І мені дуже шкода цих журналістів, блогерів, бо в них більш страшніша хвороба, ніж короновірус. Назва цій хворобі - лицемірство, брехня... І Вам, не шановні, потрібно на карантин, де лікують від цього!

Вера Усик

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.