bitvazaurozay

Очікується до 200 000 смертей у США у цю хвилю

Ця світлина була опублікована медсестрою з шпиталю Нью Йорку показати , що відбувається прямо зараз. Це той самий трейлер рефрижератор, один з багатьох, які зараз припарковані коло шпиталів Нью Йорку. І це тіла померлих що в нього складають. ( Inside a truck at an ambulance bay outside a New York City hospital, March 29. The image taken by a nurse has been altered to blur the names of the deceased. Miriam Elder, BuzzFeedNews)
Взагалі дихати важко після таких фото. Якщо коло вас є хтось, хто все ще говорить, що це грип чи взагалі нічого страшного , може краще прибити його, щоб не порушував так важливий повний карантин.

Очікується до 200 000 смертей у США у цю хвилю. Ну, і не виходить з голови польовий шпиталь у Сентрал парку. Це фантастичний хоррор.
Вирішила взагалі кілька тижнів не виходити, продукти в онлайні. Тільки прогулювати Чарліка, але я опівночі гуляю і дихаю свіжим повітрям одна на вулиці. Людей нема. Починають надходити новини про смерть друзів друзів...

139675 у США на цю хвилину.
Майже 35 тисяч інфікованих у самому Нью Йорку.
В Сентрал Парк будують польовий шпиталь і він відкриється цього тижня.
Трамп оголосив про подовження всіх правил карантину і соціальної дистанції до 30 Квітня поки що. Далі буде.
Мер Де Блазіо наказав закрити всі сінагогі, бо звідти, до речі, почалося ураганне зараження у Брукліні, ну і далі.
Школи залишаються зачиненими і все все все.
Мер Де Блазіо також сказав, що можливий карантин і в травні. Очікується, що половина жителів міста Нью Йорк буде заражена Ковід19. Всіх вітаю, але це неминуче. І добре якщо половина, а не всі.
Кожний день о 19 вечора все більше людей вилазить у вікна і кричить Дякую і аплодує медперсоналу.
І похоронні фірми мають нові правила похорону людей з інфекцією.

Elena Lashen

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.