bitvazaurozay

Харалампій Магнезійський до якого звертаються в молитвах під час епідемій


МОЛИТВА ДО СВЯЩ, МУЧ, ХАРАЛАМПІЯ МАГНЕЗІЙСЬКОГО

О, священна та багатостраждальна главо, пастирю добрий словесного стада Христового, священномучениче Христовий Харалампіє, Магнезійська похвала і слава всесвітня, всемирний світильниче і великий заступник і помічник наш в бідах, скорботах і усяких потребах. Почуй нас грішних, які до тебе взивають і моляться і визволи нас від усякого зла. Бо ти прийняв від Господа благодать і силу велику за терпіння і страждання твої, всюди допомагати нам в усьому, а найбільше там де пам’ять твою шанують бдінням, співом та посиленою молитвою.

Благодать тобі дана, священномучениче Христовий, від Господа Царя слави за твоїм проханням. Коли засудили тебе на усічення мечем ти почув бажаніший і найсолодший голос, який сказав тобі: «Прийди, Харалампіє, друже Мій, великі муки перетерпівши заради імені Мого, і проси в Мене, що хочеш, і Я дам тобі». Ти ж, великий світильнику, сказав Христу Господу устами своїми: «Господи, велике для мене є від Тебе невечірнього Світла дарування це. Якщо завгодно величності Твоїй, молю Тебе, благоволи дарувати мені велику милість Твою: де будуть покладені мощі мої і шанувати будуть пам’ять страждань моїх, не буде на місці тому голоду, пошесті, згубного повітря, яке знищує плоди, але нехай буде на тому місці мир, здоров’я тілесне і спасіння душевне, достаток пшениці, вина та олії, і примноження худоби, на потребу людям». Ти знову, угоднику Христовий Харалампіє багатостраждальний, почув голос Господа, який сповістив тобі: «нехай буде тобі за проханням твої преславний Мій воїне». 

І після почутого від Господа віддав душу свою без усічення і пішов у славі слідом за Христом Господом. Ангели з радістю зустріли тебе і провели до Престолу Божого. Так ти прийняв вінець слави від Божественної правиці Його з ликом святих, вічно славлячи пресвяте ім’я Господа Бога нашого. І там у славі небесній перебуваючи, зглянься угоднику Божий і на нас грішних, які моляться до тебе і пом’яни нас перед Господом, щоб дарував нам на потребу Його великі милості. Амінь.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.