bitvazaurozay

РПЦ в Україні оголосила своїх батюшок “лікарями” і відмовилася закривати церкви

У РПЦ пояснили відмову закрити храми і назвали священників духовними лікарями.

Глава синодального відділу із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ Володимир Лейгода написав про це в своєму Telegram-каналі.

«Безвідповідальні джерела постять дивні версії, що російська православна церква не закриває храми і монастирі нібито тому, що не хоче відмовитися від доходів. І храми порівнюються з ресторанами, які були змушені «мужньо і відповідально» закритися», – заявив Легойда.

За його словами, якщо людина вірить, що Бога немає, то може твердити, що храми – пункти обміну грошей на свічки. Однак той, хто хоч раз був в церкві, розуміє, що це неправда.

«Священник – це духовний лікар, який, подібно до лікаря фізичного, зобов’язаний приймати людей, що приходять до нього, як би йому не хотілося самоізолюватись», – підкреслив Легойда і зазначив, що багато хто зі священників старше за 65 років.

Як і лікарів, їх ніхто не звільнить від виконання обов’язку, а також ніхто не відправить на карантин, як офіцерів, вважає представник церкви. «Священники так само, як і лікарі, підуть (і ходять) додому до людей похилого віку і в лікарні до інфікованих», – пояснив Легойда.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.