bitvazaurozay

Еще один истребитель рухнул в Черное море

Тільки протягом зими 2019-2020 років світова спільнота не один раз дізнавалося від ЗМІ інформацію про казуси з флотом Росії: то затонув корабель, то згорів, то підводка затонула, то ще чого … Але на цьому, цілком ймовірно, Російська Федерація не має наміру зупинятися, незважаючи на втрату людських життів у інцидентах.

Так, сьогодні стало відомо про відразу два випадки аварії російських винищувачів. Один з них стався на території Краснодарського краю. Там розбився навчально-тренувальний літак L-39. Пілот, яким виявився студент четвертого курсу Краснодарського вищого військового авіаційного училища льотчиків, загинув. Смерть студента підтвердили в Міністерстві оборони Росії.

Ближче до вечора з повідомлення телеграм-каналу «Військовий оглядач» стало відомо, що сьогодні, двадцять п’ятого березня на території незаконно анексованого Росією Кримського півострова розбився ще один літак — винищувач ВКС РФ Су-27. Відомо, що повітряне судно вилетіло з авіабази «Бельбек». У повідомленні говориться, що літак впав у море. Йде пошук пілота.


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.