bitvazaurozay

Катафалк для РПЦ


Вчора ми з козаками прибирали біля церкви і побачили, що священники з сусідньої московської церкви їдуть на катафалці з музикою і кроплять навколо.

Хлопці з РПЦ! Я розумію що у вас пріказ, нічого проти не маю, хоч і вірних РПЦ в Корюківці як кіт наплакав і не знаю чи в захваті були від цього наприклад протестанти чи представники інших конфесій але могли б ви взяти для цього не катафалк?

Бог мене любить і береже від усілякого трешу, тому коли вони їхали мимо нашої церкви я саме відвозив тачку з гіллям, а коли вийшов, то вони вже проїхали, було тільки чути музику з динаміків встиг сфотографувати їх біля лікарні, а от козаки зізналися, що їм стало якось не по собі.

Можливо Олександр з Леонідом хотіли як краще, а вийшло як завжди. Люди і так налякані, а тут попи на катафалці з похоронною музикою їздять по місту. Лікарі кажуть що придушувати і руйнувати імунітет можуть стреси. Чи може я не правий? Як ви сприйняли усе це?

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.