bitvazaurozay

З кого ти гроші чмо збираєш? Своїми поділись! Потряси зі свого гнилого ОПЗЖ


€блан упоротий ти де був, поки радикали й патріоти розхльобували ту по€бєнь що ти з Януковичем набудував??? Тобі нагадати де і як вони це розхльобували, чмо??? На майдані, коли з лікарень важкопоранених забирали в мєнтовки і там добивали, а за перебування на мітингу ви есемесочки розсилали про погрозу терміном ув'язнення до 15ти років, і потім патріоти зтягували на майдан всі запаси аптек по перев'язочним матеріалам, коли по цим же патріотам з дерев'яними щитами, ви у¥обки вогонь на ураження відкрили. 

Поки ти на 6 років десь з€бався то мабуть не міг бачити, як радикали приєднались до розграбованої тобою і Яником армії аби стати в оборону від російських танків, яких тобі теж в упор не видно було. Так само ти у¥обок не в курсі, як патріоти і волонтери армію вдягали, взували і кормили. При чому ЗА СВОЇ КОШТИ, а не як ти, за чужий рахунок виїзжаєш. З кого ти гроші чмо збираєш??? Своїми поділись! Потряси зі свого гнилого ОПЗЖ, Медведчук нехай упирь одсипе, зелене ж!дво нехай поділиться. 

Вйобуйтє! Шо блть, непросто??? Сипетесь курви???? У того растамана грошей позич, який маски всі за кордон попродавав. Більш гнилого шматка лайна аніж ти чи дубінський, чи зеленський, чи Шарій важко уявити на тілі України. Навіть путін не настільки гнилий. Бо він ворог і другом давно не прикидається, а ви оте найгірше зло що прикидається комусь тут своїм. 

Підозрюю, що тобі радикали ще навалять, не сумнівайся, і всім по вказаному списку теж. Будете дуже реактивно з¥обуватись, вам не вперше. Шось ви падаху€вші останнім часом. Рекомендую список своїх вироків притормозить. Бо ситуація ризикує вийти за межі правового поля.

Маруся Звіробій

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.