bitvazaurozay

Молитва під час пошесті згубної (епідемії)

Мистецтво спільної молитви відомо так давно, як існує Церква Христова — з часів перших християн.

У Святому Письмі читаємо, як «Петра стерегли у в’язниці, а тим часом церква (тобто зібрання християн) ревно молилася за нього Богові» /Діян. 12:5/, і янгол Господній звільнив первоверховного апостола, знявши з нього кайдани, провівши крізь сторожу та відчинивши замкнені двері.

З апостольських часів і до сьогодні спільна молитва вірян не припиняється. У кожної парафії є свої правила й відмінності, а суть полягає в одному — щодня люди моляться разом за тих, кому особливо важко, за те, що особливо потрібно. Така молитва ніколи не лишається непочутою: вона дає щедрий духовний плід — допомагає і тим, за кого моляться, і тим, хто молиться, як і провіщав наш Спаситель: «Істинно також кажу вам: якщо двоє з вас дійдуть згоди на землі просити про всяку річ, то, чого б вони не попросили, буде їм від Отця Мого Небесного; бо, де двоє чи троє зібрані в ім’я Моє, там Я серед них» /Мф. 18:19–20/.

Тому дорогі брати і сестри давайте будемо молитися щодня о 21.00 словами цієї молитви:

Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей.

Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх.

Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.