bitvazaurozay

КАК МОСЕЙЧУЧКА И "ПЛЮСЫ" РАЗГОНЯЮТ КОРОНАВИРУС-ПАНИКУ


В ефірі "Права на владу" 12 березня була тупа істерика, яку розганяють на всю країну. Нібито повний борт із Мілану привіз до Києва хворих на коронавірус. В ефір дали одного пасажира, який розповів про зраду зрадну: хворі на літаку, ніхто їх не перевіряє, всіх відпустили. Якщо коротко, ми всі помремо.

А тепер спокійніше.

Чувак – колишній кандидат "Укропу" до Київради Антон Гура. Це до того, як "простий пасажир" потрапив на ефір "Плюсів".

Днями цей чувак як медичний експерт виходив в ефір на "Клименко тайм". Це той Клименко, який утік з України і підтримує антиукраїнські сили. Це так, для розуміння. Чувак тупо хайпує на різних темах.

Далі. В ефірі "Плюсів" розповіли, що жодної перевірки пасажирів рейсу Мілан – Київ в аеропорту "Бориспіль" не зробили. І це після того, що Мосейчук передивилась усі стріми цього випадкового пасажира. Не знаю, що там дивилася Мосейчук. Бо на цих стрімах видно, що на літак піднялися люди в медичному екіпіруванні і перевірили навіть самого чувака-стрімера.

Далі. Чувак каже, що на борту ВСІ кашляли-чхали. І слідом за ним Мосейчук дублює: "УВЕСЬ борт кашляє". Але це тупа маніпуляція. Жодних доказів, що всі на борту кашляли-чхали немає. Навіть більше, зі стрімів ми не бачимо, щоб хтось кашляв.

Далі. Верх маразму, маніпуляцій та розгону паніки. Мосейчук без жодних результатів медичних тестів робить висновок: "У літаку, очевидно, четверо хворих на коронавірус". Та це ж премія Нобеля! Українка ставить діагноз зі стріму "блогера". Куди там Китаю, Штатам та Європі до технологій Коломойського!

Єдине, що мені не зрозуміло: чому після свого діагнозу Мосейчук нарікає, що влада не подбала про тепловізори? От Ердоган до свого парламенту прийшов з тепловізором, щоб визначити, у кого з депутатів підвищена температура. А українська влада про тепловізори не подбала, нарікає ведуча "Плюсів". Але я от не розумію: навіщо нам тепловізори, якщо Мосейчук і так може встановлювати діагноз людям за відео стрімера?

Якщо коротко, Мосейчук – у міністри охорони здоров'я. Чувака-влогера з "Укропу" – їй у заступники. Разом з Раімовим. Буде дрім-тім. І нехай вони потім розбираються з панікою, яку розганяють "Плюси" своїми фейкометними ефірами.

ОЛЕКСІЙ БРАТУЩАК

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.