bitvazaurozay

Янукович хоч 100 тисяч на рахунку залишив, межигір'я і страусів, а після клованів пустеля і дірка

Запасу міцності від Порошенка і його "уряду бариг" нам вистачило на рік. І ось навіть в кризу ми входимо ще на мінімалках.

Стартові умови, які залишили Зеленському, були чудові. Це Армія з великої літери, відтворена заново. Це зростаюча економіка - 4.6% зростання ВВП у 2-му кварталі 2019 року. Це перевиконання бюджету - в травні 2019 року загальний фонд бюджету було перевиконано на 10,2 мільярдів гривень. (+ 12% до планових показників); за січень-травень 2019 року доходи були на 12% вище, ніж показники за аналогічний період 2018 року.

Це наповнений єдиний казначейський рахунок. Там залишилися 29,5 мільярдів гривень, що на 17 мільярдів більше, ніж в аналогічному періоді 2018 року. І зовсім вже не можна порівняти з відомими 108 тисячами, які залишилися Порошенко від Януковича в 2014 році.
А ще Зеленському залишили:
Еквівалент 49,4 мільярдів гривень на валютних рахунках. А це на 22 мільярди більше, ніж в аналогічному періоді того ж 2018 року.
Профіцитний бюджет в сумі більше 20 мільярдів гривень на 1 червня 2019 року. Це від уряду Гройсмана був подарунок.
Підвищення, виплати зарплат і пенсій з щорічним їх зростанням. З 1 березня 2019 року було проведено автоматичний перерахунок пенсій більш ніж 9-ти мільйонам пенсіонерам, а найбіднішим виплачені додаткові компенсації.
Своєчасне і в повному обсязі погашення і обслуговування державних боргів. 1 червня, наприклад, було проведено погашення зовнішнього і внутрішнього боргів на суму 176,1 мільярдів гривень.
Своєчасне фінансування капітальних витрат. На 1 червня було профінансовано 40,5 мільярдів гривень - дороги, заклади сільської медицини, школи, дитячі садки та інші об'єкти інфраструктури.
.................................................. ..................................................
Минув рік.
Вибрали не бариг. Начебто нових і чесних. Так пищала більшість виборців. Ні магазинів у цих нових немає, які красиві і смачно пахнуть. Ні фабрик. Ні Свинарчуків.
Прямо нью-комунізм.
Де це все?
Як можна було це все втратити менше, ніж за рік і без всяких зовнішньо-внутрішніх потрясінь? Що ви таке?
Саранча? І та б стільки не зжерла. Луснула би.
Адже і не вкрали. Багато що просто тупо про**ано.
Янукович хоч 100 тисяч на рахунку залишив. Межигір'я і страусів.
А після Зеленського - як після атомної війни. Пустеля і дірка на всю країну.

Олена Підгірна

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.