bitvazaurozay

ФБР видало ордер на арешт Коломойського

Одіозного олігарха Ігоря Коломойського розшукує Федеральне бюро розслідувань. Федеральне бюро розслідувань в США (далі – ФБР) видало ордер на арешт одіозного олігарха Ігоря Коломойського, повідомило джерело ІНФОРМАТОРа. Про це стало відомо тільки зараз, хоча сам ордер датується 15 листопадом 2019 року. Ігорю Коломойському інкримінують відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом.

Наприкінці травня 2019 року державний “Приватбанк” подав позов проти Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова до Канцлерського суду штату Делавер (The Delaware Court of Chancery). За даними журналістів видання Dailybeast, ФБР з цього приводу розпочало розслідування. Підприємців підозрюють у привласненні майже 623 мільйонів доларів США, які вони начебто вивели із рахунків “Приватбанку” через шахрайську схему з назвою “Оптіма”. У позові Коломойського, Боголюбова та їхніх партнерів звинувачують у відмиванні й привласненні 622,8 мільйонів доларів США, які належали вкладникам “Приватбанку” в Україні.

В позові йдеться, що їх відмивали з допомогою цілого ряду фіктивних фірм та дочірньої філії “Приватбанку” на Кіпрі. Зрештою, гроші виводили в США, де за них купляли нерухомість, а також металургійні заводи в штатах Огайо, Мічиган, Західна Вірджинія, Кентуккі та інших, передає “Голос Америки”. “У разі, якщо Ігор Коломойський покинить територію України, його можуть заарештувати прикордонники”, – підсумував співрозмовник.

Источник: https://informator.press/fbr-vydalo-order-na-aresht-kolomoys-koho/?fbclid=IwAR2Z3RjkzZZHvufAlfCZA8jJJZqx_MlHmE0lfUwUzVehmyocVBMI2GbV27c

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.