bitvazaurozay

ВОЇНИ АТО ПРОТИСТАВЛЯТЬ CВІЙ ХІД ДО ХРАМІВ МП (ЗАЯВА)


Ми, воїни АТО, які в найдраматичніші для України дні і роки пішли захищати Україну від ро­сійського агресора і його посіпак, заявляємо, що більше не будемо ночувати у храмах ПЦУ, щоб їх захистити від зухвалих і незрозумілих походів, організованих московськими священниками, які вони проводять в угоду ворогу. Це веде до розколу суспільства, грає на користь агресору, перешкоджає цивілізовано проводити служби у храмах інших конфесій. І називається воно зрадою України!

Саме тому заявляємо: якщо агенти Кремля, які, за нашими переконаннями, маніпулюють віруючими УПЦ (МП) і виконують на території спецзавдання з розхитування спокою в угоду ворогу, не припинять погрожувати ПЦУ, іншим, сіяти міжконфесійну ворожнечу і називати себе «істинними», а інших «розкольниками» — ми вдамося до рішучих дій.

Наступний похід — а це не кілька тисяч, які йшли Вінницею, а 14 тисяч, стільки нас проживає лише на Вінниччині, тих, що пройшли те пекло передової, а ще є родини 253 загиблих, а тих, хто любить Україну, мільйони! І ми покажемо людям із зазомбованими мізками, що в Україні є закон і його мають поважати всі! І ярлики та прокльони інших віруючих — строго і вже за законом караються. Хочете, щоб допомогли московським посіпакам у рясах зібрати валізи і купити квиток у «необітоване Нечерно­зємьє»? Маєте на українській землі лише у Вінниці 32 храми — мо­літься. І не заважайте іншим.

Вимагаємо у СБУ, УМВС втрутитись у ситуацію і припинити в час розгулу війни та коронавірусу влаштовувати такі походи. Вважаємо, що на Він­ниччині працює ворожа агентура з дестабілізації області. Чи ви чекаєте, коли в цю масу агенти ворожих спецслужб кинуть вибухівку чи іншим способом підбурять трощити собор заслані провокатори? А в храмі також віруючі люди! Скільки може бути смертей і руйнацій?!

Скільки можна мовчки це споглядати? І чи на користь Україні, Вінниці такі дії?

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.