bitvazaurozay

Клована бісить не просто будь-яка критика а саме та критика яка чіпляє за емоції глядача

Раптово мене осяяла здогадка, чому Зеленського так порвав виступ Гончаренка. Настільки порвав, що побіг через весь зал, як підстрелений гусак, щоб сказати абсолютно безглузду фразу, як на колишнього коміка з 20-річним стажем, який зробив кар'єру на жорсткому висміюванні політиків.

Не через те, що Льоша посмів звинуватити особисто його. Не тому, що Льоша представляє партію політичного опонента. Не через те, що Льоша казав правду, яка коле очі. Схоже, зовсім не в цьому справа!Його розлютило, що в «концертному залі», який цей наполеончік вважає «своїм», інша людина виступила яскравіше, експресивніше і виразніше.

Це не злість на політичного опонента. Це професійні ревнощі! Звідти його сказ до Федини, Звіробій і Пояркова. Це все дуже "експресивні", виразні і зухвалі хлопці і дівчата, Поярков навіть занадто, як на мій смак. Клована бісить не просто будь-яка критика, а саме та критика, яка чіпляє за емоції глядача. Тому, що це поле він вважає "своїм". Він не просто біситься, він ревнує, що набагато сильніше. Може, комусь стане в нагоді ця думка.

Ганна Оскоміна

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.