bitvazaurozay

Там стріляють, ну, пострілюють. На жаль, гинуть, але так скрізь де є конфлікти

Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю The Guardian, повну версію якого опублікували на сайті Офісу президента 8 березня, охарактеризував ситуацію на Донбасі в зоні бойових дій як заморожений конфлікт і зазначив, що люди «втомлюються воювати».

«Я досі вважаю, що заморожений конфлікт — це зараз. Там стріляють, ну, пострілюють. На жаль, гинуть, але так скрізь (де є конфлікти). У Грузії, Абхазії теж стріляють. Буває. Просто більше часу минуло, менша межа, менша територія, інший рельєф. Тобто інші умови. Люди все одно втомлюються воювати. З роками, звісно, кількість жертв зменшуватиметься. Але наше завдання — це закінчити. Тому я так і бачу, що рік на всі домовленості, а далі - реалізація», — сказав президент України під час інтерв'ю.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.