bitvazaurozay

Ветеран “Азову” розповів про зустріч з Бужанським

Розповідь одіозного народного депутат від Партії ” Слуга народу “Максима Бужанського про те, що на нього напали 40 ветеранів полку “Азов” і забруднили нардепу яйцями костюм, виявився його власною вигадкою.

Про це заявив ветеран полку “Азов” Олександр Волков.

На сторінці у Бужанського він зазначив, що народний депутат бреше, насправді представників полку “Азов” було всього троє, але цього виявилося достатньо для того, щоб депутат злякався до такої міри, що у нього тряслися руки, незважаючи на те, що він найняв собі цілий бус охорони, яка його супроводжує.

“Максим, це я до тебе приходив! Ти Піз * * бол, нас було три людини, я просив вийти тебе з машини, але ти злякано сидів там, намагався закритися в ній, але не зміг знайти кнопку на двері, а коли я взяв тебе за руку щоб витягнути з машини, твої руки тряслися як у переляканої дівчинки, а в очах був тваринний страх.

А за те що ти написав тут всю цю брехливу дичину – Я прийду до тебе ще раз і на цей раз розмова буде зовсім іншим, твої вчорашні страхи і кошмари стануть реальністю і тобі не допоможе ніхто, ні автобус охорони, як це було цієї ночі і вона все одно не допомогла тобі, а тепер можеш найняти хоч десять автобусів, тебе ніхто не врятує, всі побачать що насправді ти боягузлива шлю*ка.

Р. S. У мене є відео з цієї нашої зустрічі і я його викладу,там все видно як було насправді. До зустрічі, – написав ветеран.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.