bitvazaurozay

Українка з собакою в Китаї заявила що про неї забули після дзвінка Зеленського

Українка Анастасія Зінченко, яка залишилася в охопленому коронавірусом Китаї через свою собаку, поскаржилася на українську владу.

Дівчина на своїй сторінці в Instagram обурилася тим, що Україна заборонила ввозити тварин з Китаю.

“Через два тижні після того як мені подзвонив президент і пообіцяв допомогти, забрати мене з собакою, Україна ставить заборону. Причина якої, є випадок в Гонконзі, у собаки підозри на коронавірус. І чомусь тільки Україна поставила таку заборону”, – підкреслила Зінченко.

Дівчина додала, що з нею ніхто не зв’язувався вже тиждень.

“Зі мною ніхто не зв’язувався, мені не дзвонили вже протягом тижня, історія лише тільки стала гучною, і потім згасла. Про евакуацію нічого не чутно, ні про те, що нам робити далі”, – поскаржилася Зінченко.

Вона вважає, що Україна дотягнула з евакуацією до такого моменту, коли на кону стоять вже нові проблеми.

“Якби все зробили протягом першого тижня, коли я звернула за допомогою і мені її пообіцяли, вже все забулося і я незабаром була б вдома. Новин у мене немає абсолютно ніяких зараз, що буде далі. Скільки триватиме карантин в Китаї і як я потраплю додому. Варіанти є, але це все лише тільки теорії. Це може тривати ще близько місяця (в кращому випадку)”, – написала дівчина.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.