bitvazaurozay

Очільник РПЦвУ про патріотів України: “Сумно, що є такі люди”

Очільник РПЦвУ (УПЦ МП) митрополит Онуфрій заявив, що українські патріоти вважають себе великими, а він їх такими не вважає.

Про це він заявив у інтерв’ю для чорногорських ЗМІ “Светигора“, передає Духовний фронт України.

“Звичайно, для нас сумно, що є такі люди, які спокушаються, вірять тим гаслам… в їхньому випадку політичні мотиви беруть гору. Вони вважають себе великими патріотами, але я їх такими не вважаю… той, хто любить себе більше за всіх, не патріот, це самолюбець, гордій, який не приносить користі нікому… На жаль, у них інші цінності на першому місці”, — сказав Онуфрій, якого нещодавно Сербська Церква нагородила сумнівним орденом.

Він також заявив, що будує іншу, ніж патріоти, Україну. При цьому.ю на думку Онуфрія Березовського.ю у державі, яку будують українські патріоти, немає місця для Христа і любові, на відміну від його бачення.

“Вони (патріоти — ред.) вважають, що будують Україну, я теж будую Україну, але я бачу Україну зовсім іншою, ніж вони. Я бачу таку Україну, в якій Христос є, де любов до Христа на першому місці і в Христі ми любимо один одного”, – зазначив Онуфрій.

Наприкінці російський митрополит підсумував що Московський Патріархат в Україні не буде підлаштовуватись під українців, бо “те, що Бог створив, не може бути ще краще. Якщо ми втрутимося, то зробимо тільки гірше”.

Сумно, що він не бажає міняти той вектор, який взяло його духовенство стосовно українців, зауважує видання. Так на Волині священник РПЦвУ з парафіянами не пустив до храму похоронну процесію, а інший священник Московського Патріархату цькував родину загиблого кіборга. І такі випадки не винятки із правила, а закономірність присутності проросійського духовенства в Україні. Дивно, що на сьомому році війни з Росією в Україні ще досі існує Московський патріархат.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.