bitvazaurozay

Журналісти показали елітний маєток житомирського митрополита РПЦвУ

Архієрей РПЦвУ (УПЦ МП), митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим побудував елітний маєток під Житомиром, де з розмахом відсвяткував своє новосілля.

Про це йдеться у сюжеті “Гроші”, передає УНІАН.

“Митрополит фактично загарбав 20 соток комунальної землі і почав будувати маєток. Будівництво маєтку на 320 квадратних метрах ще рік назад тільки розпочиналося. Сьогодні – це оселя з дорогими меблями, системою “розумний дім” і власним місточком від будинку до собору”, – йдеться у сюжеті.

До речі, сам владика не зміг сказати, скільки коштує будівництво маєтку. “Я не можу звести всі витрати. Я розумію, що все дорого”, – зазначив він.

Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим

Але журналісти “Грошей” підрахували, що вартість будинку може бути від 100 до 200 тисяч доларів.

А враховуючи ліпнину і розкішні меблі, вартість може бути і більшою. Звідки гроші?

Кожен раз, коли парафіяни будуть ставити свічечку, вони робитимуть внесок у комфортне життя митрополита. Лише в місяць утримання такого маєтку може обходитися у тисячу доларів, стверджують журналісти.

Свічний завод, який є у митрополита Никодима, один з найприбутковіших церковних бізнесів. Священники розповідають, що кожен їхній храм має купити свічок мінімум на 500 гривень в місяць. Враховуючи кількість підконтрольних церков – лише це приносить близько 125 тисяч гривень в місяць.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.