bitvazaurozay

Русские наемники жалуются на турецкие дроны

Асадати незабаром можуть втратити Алеппо. Технічний рівень збройних сил Туреччини та армії Асада / Росії відрізняється в рази. Асад і союзники повністю втратили контроль за небом, вояки змушені ховатись як курки від коршуна.

Турецькі ВПС захопили повний контроль над повітряним простором північно-західної Сирії і безжально, розстрілюють сили Асада і його союзників, боєприпасів не шкодують. Російські військові визнали, що нічого не можуть протиставити атакам турецької армії в Ідлібі, зазначають Патріоти України. Вони вражені і розгублені. Мало не сльози проливають. Технічний рівень збройних сил Туреччини та армії Асада / Росії відрізняється в рази. І це ж не американці, це просто країна-член НАТО.

За повідомленнями з лінії фронту, ні Росія ні Асад ні іранські "вартові Ісламу" не можуть нічого протиставити наступу Туреччини в Ідлібі.

За словами експертів, найближчим часом очевидно, що друге найбільше місто Сирії - Алеппо буде оточений і заблокований.

Напередодні, 29 лютого, турецьких сили вельми успішно просувалися. Контрнаступ почався на новій ділянці - в долині Сахль-ель-Габ і передгір'ях Джебаль аз-Завія, які знаходяться на півночі провінції Ідліб. Про це повідомив російський Telegram-канал "Рибар" з посиланням на місцеві джерела. За даними ресурсу, асадівці вже втратили контроль над трьома населеними пунктами: Дакмаком, Зукумом і Кяфр Увейдом.

В ніч з 29 лютого на 1 березня турецька армія продовжувала нищити ворожі позиції та оперативні тили противника ,як з повітря так і наземними ударами.

Kavkaz Center@newkc14

#ШАМ. В эти минуты турецкая артиллерия и РСЗО наносят массированные удары по позициям русско-шиитских формирований в #Идлибе и #Алеппо #турция

37712:39 AM - Mar 1, 2020Twitter Ads info and privacy161 people are talking about this

За останні дні вбито більше 2100 асадістів. Знищено 94 танків, 37 гаубиць, 28 ракетних систем, близько 300 машин серед них 17 бронемашин. Обстріляні авіабази, сховища з хімічною зброєю.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.