bitvazaurozay

Туреччина може відкрити військову базу в Україні

Туреччина може відкрити військову базу на території України, що стане серйозним ударом і стримуючим фактором для Москви. Цей крок буде вигідний відразу декільком сторонам, включаючи саму Туреччину, Україну і НАТО. Анкара вступає в серйозну конфронтацію з Москвою на території Сирії і може утворити альянс з Києвом.

У соціальних мережах обговорюють можливість будівництва військової бази Туреччини на території України.

Таким чином, Київ може стати військовим союзником Туреччини, а НАТО фактично увійде в Україну. Стратегічна мета може бути досягнута шляхом взаємовигідного співробітництва Києва та Анкари.

Про це повідомляє видання «Кавказ-центр», аналізуючи можливий крок турецької влади, що вступили в конфронтацію з Москвою.

«Україна може стати військовим союзником Туреччини. Відкрити базу Туреччини в Україні. Тим самим НАТО увійде в Україну. При цьому НАТО дистанціюється від дій Анкари. В Україну формально увійде не сам альянс, а Туреччина, як сторона конфлікту з Росією», — йдеться в повідомленні, опублікованому на сторінці видання в соціальній мережі.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.