bitvazaurozay

На Полтавщині парафія РПЦвУ перейшла до Православної Церкви України

Громада села Корещина Глобинського району Полтавської області ухвалила остаточне рішення перевести свій храм до парафії Православної Церкви України, повідомляє місцеве видання Зміст.

Селяни давно хотіли здійснити перехід. Під час зборів був присутній благочинний (головний священник в районі) Російської Православної Церкви в Україні, який не підтримував рішення громади.

Як повідомляє Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, це сталося наприкінці січня. За його словами перехід дався не зовсім легко і були маніпуляції інформацією збоку РПЦвУ: “Були написані листи про захоплення храму. Це – звичайна практика, але парадокс в тому, що виходить , наче сама громада захопила свій храм”.

Але врешті-решт поліції пред’явили протокол зборів і докази, що все було законно. Тому у правоохоронців всі претензії відпали. Владика Федір вперше звершив Божественну Літургію в храмі 9 лютого.

Архієпископ Федір правив службу зі священниками Глобинського району, благочинним протоієреєм Володимиром Бараном, благочинним Семенівського району протоієреєм Іваном Сушінцем, настоятелем протоієреєм Іваном Федорівим та духовенством єпархії.

Після Літургії архієпископ Федір відслужив панахиду на могилі Раїси Опанасівни, її чоловіка Миколи Михайловича та мами Марії Корж. На богослужінні у місцевому храмі та панахиді були присутні віряни, вчителі, гості.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.