bitvazaurozay

Туреччина та Росія вступили в прямі воєнні дії


Сьогодні ви прокинулись на порозі третьої світової...
Туреччина та Росія вступили в прямі воєнні дії. Під час авіаудару РФ загинули офіційно 9 турецьких військових. Неофіційно - 37 підтверджених, 84 можливих загиблих, не рахуючи поранених.
У відповідь було скликано Раду Безпеки ООН. США оголосили про військову підтримку союзника НАТО.
Туреччина, аби уникнути чуток та паніки, відключила інтернет (фейсбук, твіт, ютуб та інші мережі та сайти новин). Вже більше мільйона біженців покинули Сирію. Сьогодні на три доби Туреччина відкрила морські шляхи та надає допомогу всім бажаючим покинути "арену третьої світової"...
Ердоган готує звернення до нації...
Та введення військового стану.

Сьогодні чекатимемо реакції світу. Нагадаю, США вже мали сутички з російськими найманцями, "іхтамнєтами". Але авіація - це вже не "заблукавші" вояки.
І вчорашні події можуть перерости в першу прямму сутичку між Сірією (читай "Росією") та США, стратегічному партнеру Туреччини.
***
Хоча, маючи досвід України з її Будапештськими "гарантами", впевненими в цьому ми не можемо бути. .

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.