bitvazaurozay

Духовного життя в РПЦ немає тому храми стоять порожні – священник РПЦ

Духовного життя у Російській Церкві немає, тому храми, за великим рахунком, стоять порожні.

Таку думку висловив в інтерв’ю “Рідус” священник РПЦ Андрєй Фєдосов, автор найпопулярнішого в Росії православного YouTube-каналу “КіберпопТВ”, який відмовився від священнослужіння і став професійним відеоблогером, передає Духовний фронт України.

“Дуже маленький відсоток людей туди ходить (до церкви, – ред.). У нас за соціологічними опитуваннями велика кількість вірян, 70%, а храм відвідує 3%, ну 5% максимум. Решта де? Запит у суспільства на духовне життя є, але Церква його не задовольняє, а займається якимись державними справами, тобто влазить не в свої сани”, – каже Фєдосов.

Зокрема, Фєдосов розповів, що через розбіжності з церковним керівництвом він за своєю ініціативою вийшов за штат єпархії і вирішив розвивати свій канал, а також здобути вищу освіту психолога в одному зі світських вишів Санкт-Петербургу.

“Мені здається, що  Церква все більше і більше спирається на [Російську] державу, а держава допомагає [Російській] Церкві. Але для чого? Щоб Церква ідеологічно обслуговувала владу. Я думаю, саме це і відбувається, і мені це не подобається”, – зізнався він.

Андрєй Фєдосов довгий час керував роботою відділу освіти та катехізації Кінельської єпархії Самарської митрополії РПЦ МП, проте розчарувався тими методами, які в Церкві використовуються для просування уроків “Основи православної культури” в школах.

“Чи заганяють росіян в храми? В якійсь мірі зараз так і відбувається, але поволі. Наприклад, якщо директор школи перешкоджає проведенню уроків ОПК, то сьогодні адміністративним шляхом на нього можна натиснути”, – зазначив він.

Згідно з указом єпископа Кінельського Софронія, Андрєй Фєдосов тимчасово заборонений у священнослужінні, проте поки не позбавлений сану. Питання про це єпископ пообіцяв розглянути лише в разі його “ухилення в розкол”.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.