bitvazaurozay

Що ж це за брати які не сміють навіть підійти до Причасної Чаші?

Уявіть, православні християни, предстоятелі 4 Помісних Церков не змогли навіть спільно відслужити Літургію, зібравшись обмеженим колом на "братню зустріч" в Аммані.

Що ж це за брати, які не сміють навіть підійти до Причасної Чаші? І шо їм заважає то зробити: Кіріллу з Москви, Ростиславу з Братислави, Іринею з Белграду, Теофілу з Ізраїля. Що?

Аааа! Проклята Україна. Ненависна Українська Церква. Брати-християни. Це вони вкрали у предстоятелів 4 Помісних Церков Тіло й Кров Христа. Це вони своїм існуванням не дають "прийти і спожити Тіло Його".

Уявіть як люто мають ненавидіти всі учасники "братньої зустрічі" ту кляту Україну! Це вам не кпини звільненого Суркова. Тут на мапу поставлена вічна душа - московита, серба, словака, ізраїльтянина...

Не могли. Не могли прикликати Христа через Україну. Бо тоді б Кіріллу з Москви довелося б на Великому Вході згадати Вселенського патріярха, Олександрійського патріярха, Грецького архієпископа і Київського митрополита.

Ой! І Київського? Епіфанія Окаянного? Ні. У них же там в Аммані свій був митрополит. Київський. Предстоятель "УПЦ". Тіки в офіційних документах зустріч в Аммані обійшлася без згадки про нього - 5-го предстоятеля. Бо Онуфрій - у складі делегації РПЦ. А брехня про його предстоятельство неприйнятна навіть для "братської зустрічі"...

Гірко. Брати не змогли причаститися. Через нас, грішних...

На світлині: група самовідлучених від святого причастя православних єпископів. Амман. Серед самовідлучених - лжемитрополит Березовський.

Леонтій Носенко

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.