bitvazaurozay

Що нам ВООЗ відсталі китайці і всякі трампи!

“Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що по їх прогнозам, коронавірусом може заразитись 66% відсотків людства. А перші вакцини з'являться не раніше чим за півтора роки.

Міністр охорони здоров'я Ізраїля заявив, що налаштований вкрай песимістично. Він вважає, що світ стоїть на порозі пандемії небаченого масштабу. І людство вже пропустило момент, коли могло приборкати коронавірус #Covid_19. Це попри те, що в Ізраїлі офіційно є лише один (!) інфікований. Громадян, які могли (!) контактувати з імовірно (!) зарадженими примусово ізолюють в карантинах.

В Китаї ще місяць тому були вже ізольовані більше 60 мільйонів громадян. Ухань, місто де з'явився вірус, є 42-м за розміром містом світу з населенням 11 мільйонів. Згодом карантин оголосили ще в багатьох містах. Збитки країни вже оцінюють в 40 мільярдів доларів. Їжу ізольованим доставляють роботами. Для протидії втечі з карантину застосовуюється армія. З повітря літаками на міста зкидаються дезінфекуючі засоби. За словами ВООЗ це є наймасштабніший карантин в історі цивілізації.

80000 підтверджених випадків зарадження в 26 країнах планети. Від моменти появи вірусу не пройшло ще й двох місяців.

Ліків чи вакцини досі не винайдено. Від вірусу серед померлих є професійні медики, доктора наук, вірусологи, головні лікарі лікарень...

В Італії через трьох загиблих ізольовують десяток міст. Для операції залучають армію. Це найбільший карантин на території Європи в історії.

В Румунії відбуваються заворушення, через евакуйованих з-за кордону громадян.

Президент США обурений рішенням своїх підлеглих привезти в Америку інфікованих громадян і назвав це великою помилкою. (Може у Дональда були пращури з Нових Санжар?)

В Росії вже декілька офіційних заражених. Їх утримують в спеціальних ізольованих боксах, в одній з найкращих лікарень. Лікарня перебуває під охороною росгвардії.

В цей момент (((українська))) влада чекає поки епідемія розшириться, а в суспільстві зросте паніка. Вичікавши місяць, привозять потенційно інфікованих з епіцантра (!) хвороби Ухані, яка вже давно ізольована. Тобто китайці вважають, що полишання міста становить загрозу. Але "безстрашні" українці не бояться. А окрім своїх громадян, забирають ще пару десятків людей з усією планети і привозять їх в Україну. Ну а шо, нам шкода? Розселяють їх в якомусь піонер-таборі посеред людного села, попри те, що були безкоштовні варіанти розмістити їх в кращих умовах і далеко від людей.

Паралельно з цим, пінчучата-соросята з кабміну розповідають нам, що абсолютно нема приводів для хвилювання. А планокури з всяких демсокир засмічують інтернетом своїми статейками. Мол всі, кому проведення спецоперації "Врятувати рядового заробітчанина" чимось не подобається - тупі егоїстичні середньовічні дикуни.

Чесно кажучи, читаючи в новинах вищеперелічені пункти, я подумав, що приводи для занеплкоєння трііішечки таки наявні. Але якщо наш очільник найкращого, передового МОЗу каже що хвилюватись нема чого - певно дійсно нема чого. Що нам ВООЗ, відсталі китайці і всякі трампи! 🙂

P.S. На фото метро в Шанхаї.”
І від мене: найкраще від інфекції вбереже фраза: «то всьо брехня; нема ніякого вірусу і ви усі тупі/дурні», але тричі на день як Отченаш.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.