bitvazaurozay

Московський путч в православному світі не вдався

26 лютого РПЦ планувала зібрати глав церков в Аммані (столиця Йорданії), щоб засудити і скинути Вселенський патріархат, а Кіріла «висунути на царство». Переважна більшість ієрархів відмовилися від зустрічі за участю глави РПЦ Кирила.

Про це зазначає Духовний Фронт.

“Збори глав православних церков в йорданській столиці Амман 26 лютого, яке організували з ініціативи РПЦ і на якому планувалося протидіяти українській автокефалії ПЦУ і оскаржити першість Вселенського патріархату, будуть безглуздими, оскільки головні ієрархи на ньому представлені не будуть – вони просто відмовилися брати участь в “коронації” патріарха Кирила. Удар по РПЦ завдав навіть патріарх “братньої” Болгарської православної церкви, який не надішле в Амман своїх представників і не полетить туди сам”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, останньою відмовилася від участі Антіохійська церква, центр якої знаходиться в сирійській столиці – Дамаску. Антіохійська ПЦ підкреслює, що відмовляється від поїздки, щоб уникнути посилення розбіжностей і “поглиблення розриву між братами”.

У підсумку, замість 15 глав православних церков, там будуть присутні тільки РПЦ, дружня їй Сербська церква, а також Єрусалимська, що означає, що авторитет РПЦ катастрофічно похитнувся при правлінні Кирила. Ще, мабуть, приїдуть представники Чеської ПЦ, резюмує ЗМІ.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.