bitvazaurozay

Узеленського падають рейтинги

У Зеленського падають рейтинги. Навіть за даними «Центру Разумкова» майже вдвічі, тобто 40%. 


Уряд та Верховна Рада мають абсолютну недовіру - 65-67% громадян вже не довіряють цим «монобільшісним» інституціям.

Проте, я б звернув увагу на інші цифри. У п‘ятницю Демініціативи разом з тим же Центром Разумкова опублікували дані, що лише 25% українців вважають, що країна рухається в правильному напрямку. 52% вважають що ні.

Це і є реальні рейтинги влади, адже ще у вересні 60% вважали, що країна рухається в правильному напрямку. Тобто подіння в 2,5 рази.

Зеленський разом з Офісом президента намагається знайти цапа-відбувайла, щоб відвернути увагу від єдиної персони, яка несе відповідальність за ситуацію в країні - президента. Такими «цапами» вже скоро стане Кабмін та Верховна Рада, перший буде змінений, а парламент цілком ймовірно вже ввосени піде на дострокові вибори.

А зважаючи на наростаючі проблеми в країні, можливу повноцінну капітуляцію, здачу інтересів під Кремль - вибори здаються вже не такою утопічною ідеєю.

Андрій Смолій

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.