bitvazaurozay

Тисячі хворих вийдуть на вулиці з агресією та інфекцією

Заява Чернігівської обласної організації Народного Руху України

З 1 квітня через брак фінансування на вулиці вийдуть тисячі хворих туберкульозних та шкір венерологічних диспансерів і психлікарень. Бо ця влада не закладає належних коштів для їх функціонування.

На виїзному засіданні комітету ВР з питань здоров’я нації у Чернігові його голова, комерсант від медицини, Михайло Радуцький («Слуга народу») обурювався, що в області утримуються два дитячі протитуберкульозні санаторії: «Якщо батьки – алкоголіки не можуть дати дитині одну пігулку в день, то до чого тут медицина?». Тобто хай ці діти з неблагополучних дітей помирають і попутно заражують інших. Також він, як і інші депутати від правлячої партії, обурювалися, що в Чернігові так багато коштів витрачається на одного хворого .

Як правильно підмітив керівник чернігівського протитуберкульозного диспансеру (офіційно він зветься інакше, але ми лишаємо цю назву для розуміння ситуації) Микола Дейкун, медицина стала бізнесом. А для бізнесу невигідно утримувати хворих, з яких нічого зідрати.

Проте, якщо вже сьогодні Всесвітня організація охорони здоров’я визнає в Україні епідемію туберкульозу – що буде завтра, коли на вулиці і в громадський транспорт вийдуть носії активних форм туберкульозу? Чи радуцькі думають врятуватися від епідемії у своїх мерседесах?

З’їзд психіатрів констатував: «Тисячі хворих на психічні розлади будуть блукати по Україні і просити істи. Хто як зможе. З них майже дві тисячі рішенням суду мають бути на примусовому лікуванні. З 1 квітня навіть для них непередбачено ні ліків, ні харчування. Зїзд визнав, що проєкти нормативних документiв НСЗУ – антилюдські і антипсихiатричні за суттю».

Чернігівський Народний Рух вимагає припинити нелюдські експерименти влади над українським народом.

Микола ЧЕРЕП,
Голова обласної організації Народного Руху України
24 лютого 2020 року.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.