bitvazaurozay

З благословення Предстоятеля до Нових Санжар поїхала група священників ПЦУ


Днями ми стали свідками, як у Нових Санжарах ширились страх, паніка, обвинувачення та непорозуміння через евакуйованих українців з Китаю. Саме тому з благословення Митрополита Епіфаній було ухвалено рішення підтримати наших громадян у Нових Санжарах.

Як повідомляє пресслужба ПЦУ, в суботу, 22 лютого, туди від Православної Церкви України прибули священнослужителі, щоб поспілкуватися з місцевими мешканцями, донести до розгублених людей Боже Слово. За словами священників, вони заїхали у Нові Санжари спокійно: місто зустріло без паніки.

Також духівники засвідчили моральну підтримку людям, які прилетіли з Китаю та зараз перебувають на обсервації у медичному центрі “Нові Санжари”.  Від Предстоятеля евакуйованим передали найкращі побажання та подарунки – книги. Найбільше люди, які пережили складне повернення додому, потребують духовної підтримки та розуміння з боку співгромадян.

Вранці священники Православної Церкви України разом з лідерами місцевих релігійних громад звершили молебень за здоров’я усіх українців, які прибули з Китаю, за медичний персонал, який ними опікується, та за місцевих жителів Нових Санжар.

“Саме зараз у нас є шанс проявити своє милосердя. І ми не можемо його втратити. Якщо ми приймаємо людей з любов’ю та розумінням, то приймаємо у своє серце Ісуса Христа та благодать Святого Духа, – сказав під час літургії протоієрей Павло Мельник. – Нам усім потрібно піти на зустріч цим людям, на зустріч Богові”.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.