bitvazaurozay

Вони перекинули проблему на беззахисне сільське населення

Дозволю собі ще раз дещо сказати з приводу нинішніх пристрастей навколо евакуйованих людей, але не як пересічна людина, а як лікар.
Отже, звертаюся до тих людей, які говорять, що проблеми немає, а західна Україна сіє паніку на порожньому місці і її мешканці є слабкодухі егоїсти.


- Ніхто не може з впевненістю гарантувати, що всі прибулі люди здорові, тому що збір анамнезу на наявність симптомів і вимірювання температури не можуть виявити здорового носія вірусу, який гіпотетично може бути серед прибулих і стати суперпоширювачем захворювання.


- Заклад для карантину для таких людей, за стандартами ВООЗ має відповідати всім санітарно-гігієнічним вимогам для такої ситуації: для кожної людини - окрема кімната, окремий душ і туалет, ізольована система каналізації закладу, спеціально навчений медперсонал, потужні засоби захисту для обслуговуючого персоналу та ізоляція цього персоналу на момент виконання службових обов'язків від сім'ї та здорового суспільства.
І такі заклади, думаю, в Україні є, але це не ті заклади, які попали наразі в поле зору влади і в яких одна душова на 70 людей і один-два туалети в кінці коридору.


- Люди мали право бути проінформовані про ситуацію не зі слів блогерів чи журналістів, а профільним медичним персоналом, як це було зроблено в усіх цивілізованих державах.


- В Україні був вибраний сценарій поведінки влади, який став плагіатом на сценарій поведінки влади в 1986 році, коли сталася аварія на ЧАЕС.
Вони самі не зрозуміли до кінця з чим мають справу, вони бояться ситуації, не вміють її контролювати і тому цей негативний настрій передався суспільству.


- Люди мають право не довіряти, чому?
Найперше людям сказали, що посилки з Китаю не є небезпечними! Але то був меркетинговий хід та страх за втрачені доходи.
Виявляється, що вірус поза межами живого організму може! жити! від 5-ти до 11-ти днів, залежно від температурного режиму.
Отже, небезпека є.


- Страх людей за здоров'я і життя рідних є цілком природнє явище, яке властиве всім духовно-, морально-, психічно здоровим людям!
Наші люди через роки матеріальної убогості, війни і нестабільності в державі постійно є в хронічному тривожнодеприсивному стані, тому що часто в них немає можливості придбати банальні ліки від застуди. А наша влада з огляду на таке убоге матеріально-побутове становище людей повинна була покласти вирішення проблеми евакуйованих осіб на стабільно і високозабезпечену верству населення, а не спихати на найменше захищену і найменше матеріально забезпечену...
Можна було облаштувати навіть просто крутий готель, як це зробили у Великобританії.


Але багатих не чіпають, бо вони мають чим відкупитися. В нас стільки олігархів, які мають цілі комплекси з ідеальними санітарно- гігієнічними вимогами та ізольованою системою каналізації, в яких ніхто не живе, а вони перекинули проблему на беззахисне сільське населення.


- Держава роками руйнувала медичну службу і медичну структуру: знищена санітарно-епідеміологічна служба під корінь, інфекційна, терапевтична вітка медицини завжди не дофінансовувалися, бо були рентабільніші і крутіші галузі за ці.


Інфекційна ланка медицини в Україні була завжди матеріально найубогіша.
Зате росли статки олігархів, фінансувалися розважально-торгівельні інфраструктури, майже щомісяця появляється нова модель айфону і таке інше, а про профілактику захворювань, про безпеку здоров'я нації влада ніяка не дбала, а коли біда - то гризіться між собою люди. Ви ж даєте собі ради з онкологією, випрошуючи копійки в співчуваючих співвітчизників, з епідемією туберкульозу в країні, в якій при такому розкладі ще й умудряються закривати тубдиспансери!


- Не смійте більше звинувачувати один одного, дорікати християнським світоглядом, бо ми всі полишені напризволяще, так само, як і ті люди, що евакуйовані з Китаю, літак з якими кружляв над Харковом, бо в Борисполі мав сісти по розкладу, але багаті побоялися дуже "безпечного," як вони самі всіх переконують,
борту.


- Дорікати і осуджувати легко, коли в тебе все "схвачено і оплачено", коли ти їздиш на машині з підігрівом п'ятої точки, відпочиваєш на крутих курортах, лікуєшся лише закордонними брендами, твої діти їдять щодень заморські фрукти і м'ясо, ходять в теплому одязі... Але поряд є люди, яким може й страшно, бо вони також мають сім'ї, працюють для них, не покладаючи рук, але не можуть інколи дозволити купити своїй дитині навіть сироп від кашлю і це не голі слова, повірте, я таке часто бачу!


-Тому дорікайте владі, яка не вміє з цим усім дати ради, не вміє забезпечити і організувати, не вміє подбати ні за людей, ні за медперсонал, який вагонами покидає країну, бо тут їх чекає мінімалка і страх за себе і близьких та море незаслуженої зневаги!

Оксана Мотика

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.