bitvazaurozay

На Тернопільщині не молилися проти повернення українців з Китаю

Жителі селища Микулинці на Тернопільщині заявили, що не молилися проти приїзду українців з Китаю, йдеться в репортажі місцевого видання МедіаТОР.

Під час спілкування з журналістами місцеві жителі поскаржилися на те, що їх оббрехали. “Інформацію перекрутили, що священники правлять молебень заради того, щоб українців не прийняли. Зробили з нас клоунів”, – обурився один з місцевих жителів.

Протоєрей Василь Мариновський, настоятель місцевого храму Православної церкви України, теж сказав, що не правив службу проти когось.

“Ми збираємося, щоб зробити вечірню службу, молилися за щасливий приліт братів і сестер в Україні. Ми молилися, щоб влада брала на себе відповідальність і організовувала те, що від неї вимагається в таких ситуаціях”, – сказав він.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.