bitvazaurozay

Лікарів поставили перед страшним вибором постраждають всі

У Харкові медиків зобов'язують підписати заяву, згідно з якою вони добровільно погоджуються на те, щоб їм змінили умови праці та оплати. При цьому, як відзначають самі лікарі, "не в кращу сторону". Про це стало відомо з повідомлень обурених медпрацівників, які вони розміщують у соцмережі Facebook.

Зокрема, за словами харківського анестезіолога Максима Федака, тих, хто не підпише угоду і не погодиться працювати за "мінімалку", чекає автоматичне звільнення.

"В державі немає грошей для забезпечення охорони здоров'я, зате вистачає на годування монстра НСЗУ, утримання дармоїдів у МОЗ, міськ - і облздраввідділах, радників міського та обласного начальства. Українських медпрацівників прийме Європа, а пацієнтів – українська земля, на кладовищах", - відзначає автор посту.

Скрін, Facebook Максима Федака
Скрін, Facebook Максима Федака

Скрін, Facebook Максима Федака.


Скрін, Facebook Максима Федака
Скрін, Facebook Максима Федака

Скрін, Facebook Максима Федака

В коментарях до посту медики зізнаються, що їм теж роздали такі заяви.

«Так. Це жахливо. Моя знайома працює в псих. лікарні, у відділенні з 1 квітня звільняють 30 співробітників. Багатьом залишилося до пенсії 2-3 роки - люди в паніці... Заяви написані і підписані. Ось така реформа. А тим, хто залишається - урізали ставки», - пише одна з користувачок.

«У мене і дружини така х*йня вже 2 тижні лежить. Ми нічого не підписали і ні х*ра не збираємося писати. Боремося і будемо воювати!», - додає інший харків'янин.

На сторінці ще одного харківського медика Ірини Багалій опублікований знімок документа, яким їй запропоновано погодитися на зміни умов праці. Зміни повинні вступити в силу з 1 квітня 2020 року.

"У нашій дурці, як і у всіх лікарнях Харкова, роздають листи щастя. Я це підписувати не збираюся, звичайно. Тому що, якщо наша шановна адміністрація установи за підказками НСЗУ змінює умови праці та оплати, вони повинні зосередитися і таки набратися сміливості сказати, як же змінюють. Щоб потім не з'ясувалося, що ми погодилися працювати в режимі 24/7 за половину мінімальної зарплати. Загалом, папірець не вартий туалетного паперу", - впевнена вона.

Скрін, Facebook Ірини Багалій
Скрін, Facebook Ірини Багалій


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.