bitvazaurozay

На Одещині священник РПЦвУ вчинив самогубство

Молодий священник РПЦвУ, який служив у селі Жовтневе, Болградський район Одеської області, покінчив життя самогубством. Його знайшли повішеним.

Про це повідомили місцеві жителі, які побажали не розкривати свої імена. “Дуже здивувалась, як можна так. Той, хто дає поради, як нам жити, зробив таке”, – зауважила одна із жительок Болградського району.

За даними місцевих, отець Ярослав, якому було до 30 років, повісився через те, що його дружина підтримувала інтимні стосунки зі школярем, учнем 11-го класу. Про це у селі не говорив тільки ледачий, тож, можливо, чутки про матушку погіршили і так нелегкий душевний стан священника.

Трагедія сталася у січні. Тіло священника виявила у його будинку поліція, яка прибула за викликом сусідів.

Водночас дружина священника зникла з села разом із грошима, які збирали на храм. За деякими даними, матушка нібито втекла до Києва, де служить священником її брат.

Цю версію спочатку підтверджували джерела з Одеської єпрархії, однак, пізніше там почали говорити, що самогубства не було, а священника насправді вбили.

Так чи інакше отця Ярослава поховали без відспівування і навіть не в підряснику – як мирянина. Нікого з місцевого духовенства РПЦвУ на похороні не було.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.