bitvazaurozay

Цивілізаційний проєкт української держави виявився проваленим

Морський піхотинець Зігфрід, громадянин Німеччини і колишній десантник бундесверу, який п’ять років прослужив в Україні, заявив, що ЗСУ перетворилися на “відрижку совкового рабства”.
Зігфрід морський піхотинець ЗСУ, громадянин ФРН
Зігфрід морський піхотинець ЗСУ, громадянин ФРН

Зігфрід морський піхотинець ЗСУ, громадянин ФРН

Саме через це він вирішив звільнитися з армії після закінчення контракту. Зізнанням, яке розкриває правду про те, що спонукало його на такий крок, він поділився “Цензор.Нет”.

“Настав момент, коли особиста свобода стала важливішою за спільні дії із чужим для мене народом, коли бажання зробити щось і для себе змушує діяти, а не сидіти на місці”, – розповів військовий.

За його словами, він свого часу здобув військову освіту в одній із кращих армій світу. А п’ять років тому вирішив приїхати в Україну, оскільки відчував “глибоку симпатію до українського народу, раптово вимушеного боротися за свою свободу, гідність і право на самовизначення”. Зігфрід ж вважав своїм обов’язком “втрутитися” в це і не стояти осторонь.

“Мене не треба було наставляти або контролювати, я сам був мотивований до кінчиків волосся. Водночас ніякі казки про “громадянський конфлікт” я міг не розповідати. Специфіка дій російських спецслужб давно і ретельно вивчена, й те, що тут відбувалося, було найбільш неприкритим вторгненням російської армії, з потенціалом на подальшу вибухову ескалацію”, – зізнався військовий.

Він ще раз підкреслив, що потрапив до лав ЗСУ не “за гроші, славу або блискучі цяцьки”. Але йому довелося долати безліч труднощів – наприклад, вибивання права на вступ на військову службу за контрактом, отримання УБД як визнання своїх заслуг. А незабаром боєць почав помічати те, як змінювалися політичні реалії в Україні і це було “жахливо”

“Цивілізаційний проєкт української держави виявився проваленим. Україна здалася перед порядком поширення “русского міра”, навіть не вступивши в серйозну сутичку… Не знайшлося жодного великого політика, який розуміє дорогоцінну суб’єктністі державності і здатного зупинити цей відкат у минуле”, – вважає боєць.

Він додав, що на фоні цього почала страждати армія, якій не приділяли належної уваги, зокрема військове керівництво.

“ЗСУ сьогоднішнього дня – це загрузла в боягузтві, лицемірному пафосі й брехливості організація, на чолі якої стоїть пихатий жлоб. По-іншому не можна назвати міністра оборони, під час візиту якого, нас, рядових солдатів, виганяли з казарми, щоб не муляли очі високоблагородному вельможі”, – висловився Зігфрід.
Незважаючи на це, додав боєць, йому вдалося знайти хороших друзів в армії і не тільки, яких він вважає основою успішної та процвітаючої країни. Але все ж ЗСУ для нього повністю перетворилися у те, з чим він приїхав боротися – “у відрижку совкового рабства”.
Зігфрід зібрався полетіти додому
Зігфрід зібрався полетіти додому

Зігфрід зібрався полетіти додому

“Уже ніяк не виходить відчувати себе частиною цього лубково-лялькового театру, занадто велика різниця в менталітеті, запитах і цілях. Це – не моя армія, не те, чим я особисто міг би пишатися і що я міг би рекомендувати. Дуже багато останнім час було червоних ліній і зворотних точок відліку. Я чекав, трохи сподівався на зміни на краще, поступово втрачаючи терпіння”, – підсумував своє зізнання Зігфрід.

Зазначимо, що на таку новину бурхливо відреагував український журналіст Юрій Бутусов. Він подякував вже колишньому військовому ЗСУ за службу для України і за таку правду.

“Один із кращих воїнів ЗСУ, морський піхотинець Зігфрід, колишній десантник бундесверу, закінчив контракт і звільнився з нашої армії, не витримав совкових порядків. Це велика втрата. Він був справжнім військовослужбовцем НАТО, професіоналом найвищого класу, який знав і розумів, як побудувати підготовку і службу з рядових посад. Спасибі величезне, Зігфріде, повага до тебе велика, спасибі, що написав правду!” – поділився думкою Бутусов у Facebook.

Повний текст одкровення морського піхотинця Зігфрід тут.


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.