bitvazaurozay

ЮЛІЯ МЕНДЕЛЬ ОТРИМАЛА ПОНАД 370 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗАРПЛАТИ

Прессекретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель з червня по грудень 2019 року одержала 370 563,02 гривні заробітної плати, що в середньому складає близько 53 тисяч гривень на місяць.

Про це повідомили в Державному управлінні справами, передає УНН.

"У 2019 прес-секретарю президента України Юлії Мендель нарахована заробітна плата в сумі 370 563,02 гривні. З 1 січня 2020 року посадовий оклад за посадою прес-секретаря президента України становить 27 187 гривень", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, колишній юрист Укрексімбанку Юлія Мецгер, яка увійшла за квотою президента Володимира Зеленського до наглядової ради ПриватБанку та є подругою Олени Кравець зі "Студія Квартал-95", за шість місяців отримала понад 3,4 млн заробітної плати.

Президент Володимир Зеленський доручив уряду представити йому нову концепцію "нормальних" заробітних плат керівників міністерств, відомств, державних компаній та їхніх заступників. Очільник держави заявив, що з тими міністрами, які не погодяться працювати за запропоновану урядом зарплату, "доведеться прощатися".

Раніше уряд оприлюднив інформацію про заробітну плату членів Кабінету міністрів України. Так середня заробітна плата Прем'єр-міністра України Олексія Гончарука в 2019 році становила 60,479 тис. грн.

Урядовці з Кабміну Гончарука свідомо виписують собі зарплати у понад 200 тисяч на тлі економічного падіння в Україні – Фріз

Зазначимо, перед новим роком міністри різко підняли собі заробітні плати через премії, надбавки, допомогу на оздоровлення.

Раніше міністр економіки Тимофій Милованов поскаржився журналістам, що його зарплата у міністерстві "неприйнятно маленька", а топ-керівник у Мінекономіки має отримувати від 5 до 10 тисяч доларів.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.