bitvazaurozay

У Києві накрили велику “ботоферму” росіян: які провокації вона влаштовувала

Служба безпеки України викрила у Києві велику “ботоферму”, яку організували росіяни та переселенці з окупованого Донбасу. Вона займалася псевдомінуваннями та поширенням фейків у соцмережах.

За даними правоохоронців, організатори “ботоферми” мали понад 500 активних акаунтів, повідомляє пресслужба СБУ. Через них провокатори поширювали у мережі неправдиву інформацію, підбурювали протестні настрої населення та здійснювали атаки на акаунти високопосадовців.

Особи організаторів встановлені. Кінцевою метою замовників було зниження довіри громадян до державних інституцій через розповсюдження недостовірної інформації щодо економічної та соціальної ситуації в Україні,
– розповіли в СБУ.

Окрім того, “ботоферма” розсилала анонімні повідомлення про мінування великих об’єктів і місць масового скупчення людей: торгово-розважальних центрів, станцій метро, автовокзалів.

СБУ викрила “ботоферму” росіян у Києві

Зловмисники також дистанційно реєстрували у телеграмі анонімні акаунти, через які незаконно продавали вогнепальну зброю, вибухівку, наркотики тощо.

“Ботоферма” розташовувалась в одному з орендованих офісів у Києві. Під час обшуку правоохоронці знайшли там комп’ютерну техніку, спеціальне обладнання (GSM-модеми, шлюзи) та майже 2 тисячі SIM-карток мобільних операторів. Також слідчі вилучили чорнові записи щодо реєстрації користувачів соцмереж, які писали провокативні коментарі під публікаціями українських політиків.

Офіс “ботоферми” у Києві

Наразі правоохоронці з’ясовують усі деталі роботи “ботоферми”, щоб притягнути до відповідальності двох підозрюваних у її створенні.

СБУ вилучила обладнання “ботоферми” у Києві

У столиці СБУ накрила велику російську “ботоферму”.


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.