bitvazaurozay

Гундяев запретил отпевать Чаплина

Очільник РПЦ Кирило заборонив архиєреям відспівування екс-спікера РПЦ протоєрея Всеволода Чапліна.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав колишній головний редактор “Журнала Московской Патриархии” Сергій Чапнін, повідомляє видання Гордон.

“Те, що Патріарх Кирило не приїхав навіть попрощатися зі своїм найближчим помічником, який довгі роки виправляв його косяки і придумував за нього все, що тільки можна придумати, свідчить про Патріарха дуже красномовно: він людина релігійна, але не християнин. Прощати не вміє, не хоче примиритися. А якщо до цього додати ще й те, що Патріарх не захотів ніяк допомогти з похороном і заборонив своїм вікаріям навіть з’являтися на відспівуванні отця Всеволода (на свій страх і ризик деякі архиєреї приїжджали напередодні й служили біля труни короткі літії), то до сказаного вище доведеться додати: Патріарх Кирило – людина безсердечна і злопам’ятна”, – написав Чапнін.

На відсутність високопоставлених церковників на службі звернуло також увагу видання “Ахилла”.

“У відспівуванні брало участь безліч духовенства, але немає жодного архиєрея”, – ідеться у повідомленні.

Чаплін був знайомий із Кирилом із юності, той висвятив його у священники 1992 року, довгі роки Чаплін був заступником Кирила у відділі зовнішніх церковних зв’язків і спічрайтером. Його зняли з цієї посади рішенням Синоду 24 грудня 2015 року. Сам Чаплін пояснював свою відставку розбіжностями з Патріархом Кирилом.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.