bitvazaurozay

Сегодня в 16.30 умер Чаплин

Скандальний протоієрей Російської Православної Церкви Всеволод Чаплін помер в неділю, 26 січня. Про це російському “Інтерфаксу” повідомили парафіяни. Причина смерті 51-річного Чапліна поки що невідома.  За словами одного з очевидців, протоієрей помер близько 16:30. Читайте також: Ексречник РПЦ назвав Елладську церкву “сатанинським збіговиськом” через визнання ПЦУ “Отець Всеволод сидів на лавочці біля свого храму, коли йому раптом стало погано, він …

Скандальний протоієрей Російської Православної Церкви Всеволод Чаплін помер в неділю, 26 січня.

Про це російському “Інтерфаксу” повідомили парафіяни.

Причина смерті 51-річного Чапліна поки що невідома.  За словами одного з очевидців, протоієрей помер близько 16:30.

“Отець Всеволод сидів на лавочці біля свого храму, коли йому раптом стало погано, він впав, і через 15 хвилин приїхала швидка констатувала смерть”, – повідомив він.

Інформацію про смерть протоієрея підтвердили у прес-службі храмі святого Феодора Студита біля Нікітських воріт, а також офіційний представник РПЦ Володимир Легойда.

Всеволод Чаплін народився 31 березня 1968 року в Москві. 1990 року закінчив Московську духовну семінарію, 1994 року – Московську духовну академію. 1991-го висвячений у сан диякона, 1992 року – в сан пресвітера, 1999 року – протоієрея.

У 2001-2009 роках – заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ. Від 31 березня 2009 року до 24 грудня 2015 року – голова Синодального відділу із взаємин Церкви і суспільства.

Від 2016 року призначений настоятелем храму прп. Феодора Студита (Смоленської ікони Божої Матері) біля Нікітських воріт.

Як відомо, Чаплін був затятим противником України і різко виступав проти створення ПЦУ. Через це він раніше також закликав піддати анафемі митрополита Епіфанія.

В одному з недавніх виступів він закликав скасувати в Росії мораторій на смертну кару, обґрунтувавши це тим, що “Бог заповідав убивати”.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.