bitvazaurozay

На Волині прихильники УПЦ МП не дозволили занести у храм тіло чоловіка

У селі Сусваль на Волині померлого чоловіка, який заповів після смерті занести його у храм, прихильники УПЦ МП не дозволили цього зробити.

У цьому селі, як і багато в інших – увесь минулий рік йшла боротьба за перехід православної громади до Православної Церкви України, – ідеться в дописі нардепа Ігоря Гузя на його сторінці у facebook.

І попри те, що офіційно переданий ПЦУ, боротьба триває і нині.

«На днях у селі відійшов у вічність батько голови місцевої ОТГ п. Степан. Прожив життя в цьому селі, до речі, його ж батько був закатований поляками і похований на подвір’ї місцевої церкви.

Коли п. Степан був живий, при опитуванні про перехід з УПЦ МП до ПЦУ, він віддав свій голос за ПЦУ і заповів, щоб, коли помре, його занесли до храму. І ось, прийнявши останню сповідь від настоятеля ПЦУ, невдовзі помер. Сім’я вирішила поховати покійного з священиком ПЦУ. Похоронна процесія вирушила до церкви. Прийшовши, побачили храм закритим. Священик УПЦ МП відмовився впустити родину до храму, а парафіяни МП стали стіною перед дверима», - повідомляє нардеп.

Під час цього процесу труна з покійним стояла навпроти храму. Людина, яка прожила життя в рідному селі і хотіла піти в останню путь зі своєю церквою і у своєму храмі, не змогла цього зробити.

«Християнське милосердя?
Християнське співчуття?
Християнська повага?», – запитує Ігор Гузь.

І далі резюмує, як не допустити подібних випадків.

«Церква зорієнтована на країну, яка вбиває і поневолює українців сотнями віків, і яка не може пустити до сільського храму померлого християнина, не може претендувати ні на що.

Окрім того, як покаятися і саморозпуститися.

І наше спільне завдання цього добитися. Рано чи пізно!» – переконаний нардеп.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.