bitvazaurozay

Від Мазепи нічого не змінилося - ні ворог, ні українці

Книга чернігівського дослідника Сергія Павленка. Висновок з прочитаного - дивишся начебто у дзеркало сучасності.

За 300 років нічого не змінилося. Ворог той же, бреше, діє підступно й веде себе без будь - яких правил, він так само ... Та й суспільство українське Мазепинської доби - ну, просто на машині часу переїхало до XXi століття - таке ж не єдине - розділене, підкупне, на превеликий жаль, не національний моноліт. Тоді у 1708 - 1709 роках українці не зробили надзусилля й не допомогли Івану Мазепі й Українській Гетьманщині у союзі зі шведською Короною здолати Московію. Сьогодні схожий виклик - забезпечити нездоланність суверенітету України, знову ж таки вимагає єдності і тільки єдності українців у протистоянні з північним Мордором.

Але ми ніколи не зійдемо зі свого УКРАЇНСЬКОГО ШЛЯХУ. Мазепа й мазепинці, Батурин й інші міста та села - посіяли зерна спротиву, які завжди проростатимуть на благодатній українській землі. Проростатимуть нашою вірою, правдою боротьби за своє, нашою УКРАЇНСЬКОЮ СИЛОЮ, яка була й буде завжди ... у Мазепі, у Бандері, у Чорноволі, у Стусі, у Сліпаку та Кульчицькому ... й ще у мільйонах УКРАЇНЦІВ, яких ніколи не здолати !!! Слава Україні !!! Героям Слава !!!

Олег БУЗУН

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.