bitvazaurozay

Зеленський не міг відповісти на жодне питання у Давосі


Президент України Володимир Зеленський був непідготовлений до стандартних питань від модератора Всесвітнього економічного форуму в Давосі Клауса Шваба.

Про це в ефірі "Прямого" зазначив політолог Андрій Смолій.

"Це не спеціальна заява, а це, по суті, така собі профанація. Тобто Зеленський прочитав те, що йому було написано. Але Зеленський не відповів на жодне питання чітко, аргументовано, з цифрами, які йому задав модератор цього заходу. Тому що просто сказати, що в нас реформи – цього недостатньо.Потрібно дійсно розказати про реалізацію цих реформ, а не говорити, що ми провели якісь реформи. Хоча насправді будь-який інвестор зайде в Україну і подивиться, що ці реформи станом на сьогодні досі не запущені. Якщо вони не запущені, то це виглядає просто як відверта брехня і маніпуляція, можливо, для українського виборця, можливо, ще для когось", - зазначив Смолій.

Смолій зазначив, що Зеленський був непідготовлений до стандартних питань від модератора Всесвітнього економічного форуму.

"Зеленський був абсолютно не готовий відповідати на ті питання, які задавав йому модератор цього заходу. Хоча питання були цілком зрозумілі. Якщо президент України чи будь-якої іншої держави приїжджає на такий форум і прагне отримати інвестиції, він абсолютно повинен бути готовий до запитань про реформи, про правоохоронну систему, про безпеку в країні. Зеленський тут конкретно не відповів на жодне з цих питань. Тому я думаю, що українській делегації після того, як виступив пан Зеленський, і після того, як він відповів чи не відповів на всі ці питання, можна сміливо збиратися і їхати до Києва", - заявив політолог.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.