bitvazaurozay

Київський апеляційний Господарський суд задовольнив апеляцію РПЦ та відмінив перехід парафії до ПЦУ

Київський апеляційний Господарський суд задовольнив апеляцію РПЦ і скасував рішення Ковпитської сільради про передачу приміщення храму місцевій громаді ПЦУ.

Про це повідомив настоятель отець Євген Орда.

Нагадаємо, що реєстрація переходів з РПЦвУ до канонічної Помісної ПЦУ після приходу до влади команди президента Зеленського помітно пригальмувалася по всій Україні.

Зокрема, протидія багатьом природним процесам йде з подачі юриста Януковича Портнова, який за цієї влади повернувся в Україну і встиг вразити багатьох своїми людоненависницькими постами у соцмережах без жодних правових наслідків таких дій. При цьому Портнов навіть примудрився втратити аккаунт у соцмережі фейсбук.Тим самим шляхом фінансово-силового повернення парафій через тиск на суди вирішила піти московська церква в Україні.

Нагадаємо, громади сіл Ковпита та Жидиничі (це одна парафія) майже одноголосно проголосувала за перехід до української церкви, тому рішення київських суддів тут називають замовним та продажним.


"Очікуємо силового штурму храму", - повідомив о. Євген Орда.

Як зазначив релігієзнавець Олександр Саган під час релігійної українсько-білоруської конференції у Чернігові, за всі роки незалежності Україною як державою штучно підтримувався Московський патріархат у першу чергу шляхом долучення цієї структури до матеріальної бази і передачею храмів навіть там, де не було жодних релігійних громад. Зокрема, цей процес активно відбувався на Чернігівщині за часів президента Леоніда Кучми і гуманітарного міністра Табачника.

Схоже, цю історію пробують повторити сьогодні. Щоб охарактеризувати цю релігійну організацію, релігієзнавець навів простий факт. Маючи в рази кращу матеріальну базу і кількість парафій за ПЦУ, Московський патріархат зараз збирає у 25 разів менше матеріальної допомоги українському війську на Сході.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.