bitvazaurozay

Ні дня без скандалу - лозунг офісу президента

Ні дня без скандалу - лозунг офісу президента. Сьогодні Україна зустріла тих, хто загинув у збитому в Ірані літаку МАУ. А на вечір соцмережі розриває від обурення, що і з цього жалобного дійства президент робить телешоу.

Причини - автомобіль з телекамерою, який знімав церемонію. Через нього була заблокована дорога на Бориспіль, переконані у соцмережах.

Багато хто вважає, шо техніку підтягнули заради якогось нового ролика Зеленського.

Наразі на сторінці Офіс Президента України є відео з церемонії прощання із загиблими українцями рейсу МАУ, на якому був присутній президент. Судячи з усього, воно і зняте на таку розкішну оптику.

Хоча для стріму події вистачило б скромніших технічних ресурсів.

Народ злий і знервований, і дуже б хотів почути Юлю Мендель з якимсь роз'ясненням.

"Букви"

А як зустрічають владці загиблих героїів російсько - української війни?
На церемонію вшанування пам’яті загиблих в Ірані, приїхало все вище керівництво держави. Руки поскладали, ніби футболісти на штрафному... А посередині ото преЗЕдент. І Мендель... хай Бог милує!
Сьогоднішня церемонія прощання в аеропорту - це крик душі, біль і страждання рідних, колег, друзів загиблих... А дивитись на оце стійло керівництва, яке спочатку вину покладало на наших пілотів, - просто огидно... Навіть із поховання Зеленський влаштував "шоу квартал". Якби ж вони так збиралися і тоді, коли хлопців везуть з фронту...
Андрій Карпов пише: "Зустріли пафосно. Попіарилися по повній. Навіть прапор Ірану повісили. Типу "дякуємо"?
Коли зеленський зустрічав тіла військових, які героїчно гинуть на сході України?"
Валентина КОВАЛЕНКО

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.