bitvazaurozay

При владі – повний профан

А знаєте, що найбільш хрінове в нинішній ситуації?

Навіть не те, що при владі - профан з викривленим розумінням сутності процесів та величезним ЧСВ. Чи те, що цей профан набрав собі в так звану команду таких само профанів, або хитрих рєшал, які посварилися з минулою владою, або пряму російську агентуру впливу. Через що трохи смішно споглядати за цими публічно-принизливими вибаченнями Гончарука перед Зеленським у вигляді цієї так званої заяви про відставку. Яку використають не зараз, а трохи пізніше. Виглядає все це досить гидко і якось не по-чоловічому. Не в стилі простого як дошка голобородька з народу.

Й от саме це уловить той плебс, який голосував за Зе. Цей плебс не мислить категоріями розуму - він сприймає все своїм звіриним чуттям. Яке підказує, що "цар" виявився слабаком. А значить - треба шукати більш сильну руку, перевірену часом.

Відчуваєте, до чого я хилю? А до того, що так, рейтинг Зе та особливо "Слуги народу" вже почав стрімке падіння, надто ж - на Півдні та Сході, де чимало електорату, в умовах розколу та гризні між звичними регіоналами, вирішили, що хай вже цей Зеленський, аби не кляті "бандерівці". Й от саме ця аудиторія, яка, як і будь-які люди з анальною акцентуацією чи, простіше кажучи, ті, хто живе за принципом: "Нас *буть, а ми - кріпчаємо", зараз розчаровуються в Зеленському саме через його слабкість. Це вони подарували влітку неочікувану перемогу Зе після його гнилого спектаклю з "Вийди, розбійник". Бо нікчеми так люблять, щоб хтось грюкнув кулаком по столу і відправив їх на партзібрання.

Але цього не відбувається. Й електорат починає знову дивитися в бік перевірених ригів, чи то пак - медведчуківського кодла. У якого й ЗМІ дофіга, й гроші є, й виглядають вони як омріяна стабільність взірця 2013-го року. З кожним днем 5 колона набирає сил. Тоді як іншому фланзі у нас немає нікого. Й Порошено, й Тимошенко, й вже Вакарчук мають негативний рейтинг. Нових партій й обличь нема, медійка провалена, спікерів та лідерів нема. А у ОПЗЖ - є. Вони наполегливо працювали ці 6 років, йшли на договорняки з владами й п'ятого, й вже шостого президента. Й накопичували сили.

За цих умов найгірше те, що падіння Зеленського призведе не до перемоги проукраїнських сил, а до реваншу московських посіпак. А тепер давайте й далі обговорювати, хто яке г*вно в якому телеграм-каналі злив і коли саме звільнять Гончарука. Winter is coming...

Богдан Буткевич

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.