bitvazaurozay

Тепер діти 18 років можуть відразу потрапляти на передову

Чоловік у розквіті років чотири рази ухиляється від служби в армії України, що знаходиться в стані війни з Росією. Тепер він Президент і Головнокомандуючий і підписує закон про термінове призов до армії, при цьому, істотно знижуючи призовний вік з 20 до 18 років.

В 2015 році п'ятий президент України Петро Порошенко заявив, що призов громадян до лав Збройних сил України буде збережено, а вік призовників буде підвищено з 18 до 20 років, при цьому призовники гарантовано не потраплятимуть до зони проведення антитерористичної операції на сході України.

Згодом Порошенко щорічно до 2019 року включно підписував укази про призов на строкову військову службу осіб чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, але вони не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.


Тепер, при Зеленському, відмінності між законом "про військовий обов'язок і військову службу" та президентськими указами про призов, де перший передбачає заклик із 18 років, а укази - з 20 усунуті. Іншими словами, тепер діти 18 років можуть відразу потрапляти на передову.

Кретинина Людмила

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.