bitvazaurozay

Клован заявив що Україна відмовляється протистояти Путіну в складі НАТО

Те, що між ними відбувається не можна пригадати навіть в роки Холодної війни. Про це в інтерв’ю «апостроф» розповів військовий експерт Олексій Арестович.

Він зазначив, навіть, якщо подивитися на 2020 рік, то вже в березні починаються найбільші військові навчання з 1991 року Defender-2020 на Східній Європі, перекидаються 45 тисяч американських військовослужбовців, розмах від країн Польщі, Балтії до Грузії. При цьому це будуть одночасні вчення, які почнуться в березні і йтимуть півроку до вересня. А у вересні починаються військові навчання «Кавказ-2020», головною метою яких стане відпрацювання повномасштабного вторгнення в Україну.

За словами Арестович, рівень напруги й агресивності в риториці зашкалює, натовські бомбардувальники проводять навчальні заходи на Санкт-Петербург. Російські бомбардувальники відповідають США дзеркально. Зараз риторика набагато жорсткіше, ніж була за часів Холодної війни.

При цьому Генсек НАТО Столтенберг, коли був в Одесі, то заявив, що Україна — це, по суті, правий фланг НАТО. Ось тільки Зеленський веде ситуацію так, що з точки зору НАТО це виглядає так, що «а, давайте, ми не будемо в цьому всьому брати участь і не будемо вашим правим флангом?», Тобто, ви там бийтеся з Росією в Білорусі, в Польщі, країнах Балтії, а Україна не буде в цьому брати участь.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.