bitvazaurozay

Реальна підтримка Клована 18% які там 73%?

Вибачте, ну як же мене задовбавбала ця маячня про 73% виборців Зеленського. Їх немає!

Начебто розумні люди, політологи, журналісти, інформаційників, а тут як заклинює їх.

Кричу вам – другий тур це ЗАВЖДИ протестне голосування. За менше зло. І 73% це виборці всіх кандидатів, які в другому турі виступили ПРОТИ ПОРОШЕНКА, А НЕ ЗА Зеленського! Запам’ятайте це.

Сусідка, що голосувала в першому турі за Тимошенко залишається прихильницею Тимошенко – просто в другому турі ЮВТ не було, і бабуся проголосувала “Проти Петі”. І прихильники Бойко з Рабиновичем працювали за тією ж схемою. Так, всі так голосують і завжди.

Не потрібно бути політтехнологом, щоб це зрозуміти. Досить запитати у сусіда і сусідки! І досить вже нести єресь про 73% “за Зе”. Нехай Банкова цю маніпуляцію розганяє, не треба допомагати не дуже чесним людям на хорошому фінансуванні.

Реальних виборців Зеленського в першому турі – 30%. При явці в 60%. Тобто РЕАЛЬНИХ прихильників Зеленського в країні з усього населення 18%. 18%, а не 73%! Люди, ну зрозумійте ж цю просту річ і припиніть говорити нісенітниці!

Кирило Сазонов

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.